Parafia pw. św. Wojciecha w Częstochowie
Rzymsko-katolicka parafia
pw. św. Wojciecha
w Częstochowie
Wiadomości
Ogłoszenia Duszpasterskie 29.08.2021
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Parafia św. Wojciecha w Częstochowie
XXII Niedziela Zwykła
29. 08. 2021
1. Dzisiaj przeżywamy XXII Niedziele Zwykłą - dziękujemy za waszą obecność na Mszy Świętej. W naszej parafii odbywa się XI Międzynarodowy Festiwal Chóralnej Pieśni Maryjnej o godz.15.30 koncert finałowy laureatów Festiwalu w naszym kościele. Zapraszamy.
2. Zbliża się już I rocznica śmierci naszego Ks. Proboszcza Stanisława Iłczyka.
1 września w środę o godz. 15.00 Msza Święta w kościele na cmentarzu Kule, modlitwa i złożenie kwiatów przy grobie Ks. Proboszcza. 3 września w piątek o godz. 18.00 Msza Święta z udziałem Ks. Abp. Wacław Depo w naszym kościele i poświęcenie tablicy pamiątkowej. Na tablice pamiątkową można składać ofiary do puszki stojącej na środku kościoła i wpisać się na listę ofiarodawców.
3. We wtorek 31 sierpnia Ogólnopolski Dzień Solidarności a w środę 1 września rocznica wybuchu II wojny światowej.
4. W czwartek 2 września o godz. 8.30. Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolno- katechetycznego. Poświęcenie tornistrów w przyszła niedzielę o godz. 12.00.
5. W tym tygodniu I czwartek miesiąca o godz.18.00 Mszy Świętej za nasze Bractwo Eucharystyczne i modlitwa o nowe powołania kapłańskie i zakonne, po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.
W I piątek miesiąca o godz. 9.00 idziemy posługą do chorych, spowiedź dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00 i Msza Święta o godz. 16.30. O godz. 18.00 Msza Święta zbiorowa za naszych zmarłych. W I sobotę miesiąca o godz. 08.30 modlitwa różańcowa, o godz. 09.00 Msza Święta za całą wspólnotę różańca i zmiana tajemnic różańcowych.
6. Zapraszam jutro na Mszę Świętą na godz. 18.00 i na spotkanie wszystkich liderów naszych grup i stowarzyszeń parafialnych.
7. Bardzo dziękuje Panią sprzątającym i dbającym o czystość naszego Kościoła: Sztander Irena- Mańko Maria -Gęsiarz Marianna- Ociepa Mirosława -Ucieklak Monika -Polak Krystyna- Bązi Henryka- Borowiecka Ewa- Lewandowska Teresa Milka Maria -Maślankiewicz Józefa
 
ogł

Rzymsko-katolicka parafia pw. św. Wojciecha w Częstochowie
       ul. Brzeźnicka 59
       42-200 Częstochowa
tel. (34) 322 08 08