Rzymsko-katolicka parafia
pw. św. Wojciecha
w Częstochowie
Wiadomości
Ogłoszenia Duszpasterskie 25.04.2021
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Parafia św. Wojciecha w Częstochowie
IV Niedziela Dobrego Pasterza
25. 04. 2021
1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielą Dobrego Pasterza, początek tygodnia modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
2. Bardzo dziękuje wszystkim parafianom za udział w odpuście naszego patrona św. Wojciecha.
3. W tym tygodniu I sobotę miesiąca zmiana tajemnic różańcowych o godz. 8.30 modlitwa różańcowa i o godz. 09.00 Msza Święta za całą wspólnotę różańca. W sobotę 1maja rozpoczynamy nabożeństwo majowe o godz.17. 30 na które bardzo serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny.
4. W przyszła niedzielę godz. 15.00 w odnowionej kaplicy pogrzebowej odprawimy Mszę Świętą i odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia za zmarłych naszych parafian. Przy naszej parafii powstał Zakład Pogrzebowy „Epitafium św. Wojciecha” to firma oferująca kompleksowe usługi pogrzebowe. Zakład Pogrzebowy będzie kładł nacisk na modlitewne pożegnanie zmarłego, oferuje również bezpłatną pomoc prawniczą i psychologiczną, rodzinie i każdej osobie w poradzeniu sobie z tą trudną rzeczywistością, w jakiej się znalazła.
ogł

Rzymsko-katolicka parafia pw. św. Wojciecha w Częstochowie
       ul. Brzeźnicka 59
       42-200 Częstochowa
tel. (34) 322 08 08