Parafia pw. św. Wojciecha w Częstochowie
Rzymsko-katolicka parafia
pw. św. Wojciecha
w Częstochowie
Wiadomości
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.06.2021
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Parafia św. Wojciecha w Częstochowie
XI Niedziela Zwykła
13.06.2021
1. Dzisiaj XI Niedziela Zwykła dziękujemy za Waszą obecność na niedzielnej Mszy Świętej. Dzisiaj 13 dzień miesiąca modlitwa do Matki Bożej Fatimskiej, różaniec o godz. 17.30, o godz. 18.00 Msza św. za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej.
2. W poniedziałek Wspomnienie Bł. Michała Kozala Biskupa i Męczenia w czwartek wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskieg.
3. W środę zaprasza dział charytatywny od godz. 10 w kancelarii a o godz. 18.00 zapraszamy na bezpłatne porady prawnika.
4. W naszej parafii powstało Bractwo Adoracji Najświętszego Sakramentu. Głównym celem Bractwa jest kult i adoracja Najświętszego Sakramentu. W ramach tego kultu każdy członek Bractwa trwa na modlitwie przed Najświętszym Sakramentem w wyznaczonym przez siebie dniu i godzinie w tygodniu. Bardzo serdecznie zapraszamy, chętne osoby
 prosimy o wypełnienie deklaracji i zapisania się na liście, wyznaczając sobie dzień i godzinę, lista i deklaracje są w kaplicy adoracyjnej.
5. 19 czerwca na Jasnej Górze odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Arcybractwa Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy członków Arcybractwa oraz czcicieli Bożego Serca do duchowego uczestnictwa w pielgrzymce.
6. 19 czerwca Ogólnopolska Pielgrzymka Akcji Katolickiej na Jasną Górę o godzinie 10.00 powitanie i konferencja o. Tadeusza Rydzyka a o godzinie 12.00 Msza Święta. Serdecznie zapraszamy do udziału.
ogł

Rzymsko-katolicka parafia pw. św. Wojciecha w Częstochowie
       ul. Brzeźnicka 59
       42-200 Częstochowa
tel. (34) 322 08 08