Rzymsko-katolicka parafia
pw. św. Wojciecha w Częstochowie
Wiadomości
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 05.04.2021
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Parafia św. Wojciecha w Częstochowie
Poniedziałek Wielkanocny
05. 04. 2021
1. W tym tygodniu w liturgii trwa oktawa Zmartwychwstania Pańskiego, przez kolejnych osiem dni będziemy świętować uroczystość Zmartwychwstania Chrystusa. Dzisiaj ofiary składane do puszek są przeznaczone na Katolickie Uczelnie.
2. Za tydzień Druga Niedziela Wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia Bożego, na każdej Mszy Świętej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane ofiary składane do puszek przeznaczone będą na wszystkie dzieła, które prowadzi Caritas w naszej diecezji.
3. Pragnę podziękować wszystkim za przygotowanie naszego parafialnego kościoła do przeżywania tych najważniejszych Świąt Chrześcijańskich: kapłanom, Siostrą Nazaretanką a szczególnie siostrze Gracjanie, którą dzisiaj też żegnamy, dziękując Siostrze za piękną 3-letnią pracę w zakrystii, dziękuję Rycerzom Kolumba za czuwanie przy grobie, Liturgicznej Służbie Ołtarza, oraz Wam Drodzy Parafianie za udział w Triduum Paschalnym i za czuwania przed Najświętszym Sakramencie. Niech Wam wszystkim Zmartwychwstały Bóg wynagrodzi obfitością swojej łaski.
ogł

Rzymsko-katolicka parafia pw. św. Wojciecha w Częstochowie
       ul. Brzeźnicka 59
       42-200 Częstochowa
tel. (34) 322 08 08