Parafia pw. św. Wojciecha w Częstochowie
Rzymsko-katolicka parafia
pw. św. Wojciecha
w Częstochowie
Wiadomości
Niech Dobro wciąż się w nas rodzi,a życie nam osłodzi.

Dział Charytatywny naszej Parafii ogłasza zbiórkę żywnościową i pieniężną pod hasłem: „Niech dobro wciąż się w nas rodzi, a życie nam osłodzi” Z zebranych produktów oraz kwoty pieniężnej zostaną przygotowane paczki wielkanocne dla wszystkich potrzebujących z naszej Parafii. Zbiórka odbędzie się za tydzień 28 marca w niedzielę palmową przed i po każdej Mszy Św. W ramach wdzięczności za Wasze dobro, chcemy obdarować Was wielkanocną słodkością, do której dołączony będzie cytat z indywidualnym przesłaniem dla każdego. Serdeczne Bóg zapłać!

 

Pomoc

Rzymsko-katolicka parafia pw. św. Wojciecha w Częstochowie
       ul. Brzeźnicka 59
       42-200 Częstochowa
tel. (34) 322 08 08